Kontakti

Šola se nahaja ob glavni prometnici skozi mesto, na Erjavčevi ulici za HIT-ovo poslovno stavbo. Je značilne “čokoladno" rjave barve. Glavni vhod se nahaja na vzhodnem delu stavbe.

OSNOVNI PODATKI O ŠOLI
  • Polno ime
    Strojna, prometna in lesarska šola
  • Kratko ime
    SPLŠ
  • Naslov
    Erjavčeva ulica 4a, 5000 Nova Gorica
  • Občina
    Nova Gorica
  • Regija
    Goriška
  • Telefon
    +386 (0)5 6205 702
  • Faks
    +386 (0)5 330 87 20
  • E-Pošta
    spls@scng.si
Kontakt

Ravnateljstvo

RAVNATELJ
Herman Besednjak, mag. org.

+386 (0)5 6205 708

herman.besednjak@scng.si

POMOČNICA RAVNATELJA
Tanja Čefarin, prof. šp. vzg.

+386 (0)5 6205 776

tanja.cefarin@scng.si

Kontakt

Tajništvo

POSLOVNA SEKRETARKA
Martina Sever

+386 (0)5 6205 702

martina.sever@scng.si

Kontakt

Svetovalna služba

SVETOVALNA DELAVKA
Mateja Beltram, univ. dipl. psih.

+386 (0)5 6205 722

mateja.beltram@scng.si

KOORDINATORKA ZA DIJAKE S POSEBNIMI POTREBAMI
Ana Bratina, univ. dipl. ped.

+386 (0)5 6205 773

ana.bratina@scng.si

Kontakt

Zbornice

ZBORNICA
Strojništvo in logistika

+386 (0)5 6205 726

ZBORNICA
Lesarstvo

+386 (0)5 6205 786

Kontakt

Delavnice

KOVINARSKA
Vodja delavnice
Marko Bratina

+386 (0)5 6205 713

marko.bratina@scng.si

LESARSKA
Vodja delavnice
Evgen Markovčič

+386 (0)5 6205 784

evgen.markovcic@scng.si

AVTOSERVISNA
Vodja delavnice
Branko Kavčič

+386 (0)5 6205 717

branko.kavcic@scng.si

Kontakt

PUD - praktično usposabljanje z delom

PROGRAMI STROJNIŠTVA
Organizator
Marko Bratina

+386 (0)5 6205 727

+386 (0)41 393 365

marko.bratina@scng.si

PROGRAMI LESARSTVA
ORGANIZATOR
Evgen Markovčič

+386 (0)5 6205 784

evgen.markovcic@scng.si

PROGRAM LOGISTIKE
ORGANIZATOR
Kristina Kompara
Kontakt

Knjižnica

CENTRALNA ENOTA - SPLŠ
KNJIŽNIČARKI
Mojca Kosovel, Vasilija Rupnik
Kontakt

Izobraževanje odraslih

ORGANIZATORKI
Lavra Vermiglio, Suzana Fiegl

+386 (0)5 6205 729

lavra.vermiglio@scng.si

suzana.fiegl@scng.si

 

Stavba MIC 3. nadstropje