Kontakti

Šola se nahaja ob glavni prometnici skozi mesto, na Erjavčevi ulici za HIT-ovo poslovno stavbo. Je značilne “čokoladno" rjave barve. Glavni vhod se nahaja na vzhodnem delu stavbe.

OSNOVNI PODATKI O ŠOLI
  • Polno ime
    Strojna, prometna in lesarska šola
  • Kratko ime
    SPLŠ
  • Naslov
    Erjavčeva ulica 4a, 5000 Nova Gorica
  • Občina
    Nova Gorica
  • Regija
    Goriška
  • Telefon
    +386 (0)5 6205 702
  • e-Pošta
    spls@scng.si
Kontakt

Ravnateljstvo

RAVNATELJ
Herman Besednjak, mag. org.

herman.besednjak@scng.si

+386 (0)5 6205 708

POMOČNICA RAVNATELJA
Tanja Čefarin, prof. šp. vzg.

tanja.cefarin@scng.si

+386 (0)5 6205 776

Kontakt

Tajništvo

POSLOVNA SEKRETARKA
Martina Sever, univ. dipl. org.

martina.sever@scng.si

+386 (0)5 6205 702

Uradne ure:

od ponedeljka do petka

10.00 – 12.00 in 13.30 – 14.30

Kontakt

Svetovalna služba

SVETOVALNA DELAVKA
Mateja Beltram, univ. dipl. psih.

mateja.beltram@scng.si

+386 (0)5 6205 722

KOORDINATORKA ZA DIJAKE S POSEBNIMI POTREBAMI
Ana Bratina, univ. dipl. ped.

ana.bratina@scng.si

+386 (0)5 6205 773

Kontakt

Učiteljski zbor

UČITELJSKI ZBOR
Učiteljski zbor SPLŠ
Kontakt

Zbornice

ZBORNICA
Strojništvo in logistika

+386 (0)5 6205 726

ZBORNICA
Lesarstvo

+386 (0)5 6205 786

Kontakt

Delavnice

KOVINARSKA
Vodja delavnice
Marko Bratina

marko.bratina@scng.si

+386 (0)5 6205 713

LESARSKA
Vodja delavnice
Evgen Markovčič

evgen.markovcic@scng.si

+386 (0)5 6205 784

AVTOSERVISNA
Učitelji prakse
Matjaž Zagorec (vodja), Aleksander Krpan in Branko Kavčič
Kontakt

PUD - praktično usposabljanje z delom

PROGRAMI STROJNIŠTVA in AVTOSERVISNE DEJAVNOSTI
Organizatorja
Marko Bratina in Matjaž Zagorec

marko.bratina@scng.si

+386 (0)5 6205 727

+386 (0)41 393 365

matjaz.zagorec@scng.si

+386 (0)5 6205 717

PROGRAMI LESARSTVA
ORGANIZATOR
Marko Česnik

marko.cesnik@scng.si

+386 (0)5 6205 786

PROGRAM LOGISTIKE
ORGANIZATOR
Kristina Kompara
Kontakt

Knjižnica

CENTRALNA ENOTA - SPLŠ
KNJIŽNIČARKI
Mojca Kosovel, Vasilija Rupnik
Kontakt

Izobraževanje odraslih

ORGANIZATORKI
Lavra Vermiglio, Suzana Fiegl

lavra.vermiglio@scng.si

suzana.fiegl@scng.si

+386 (0)5 6205 729

 

Lokacija: Stavba MIC 3. nadstropje

Več informacij na: Izobraževanje odraslih